S soncem obsijana donacija Naša energija povezuje

Petrolova prodajna mesta v Posavju so se odločila, da donacijo v okviru akcije Naša energija povezuje podarijo Društvu Sonček Posavje, ki bodo sredstva v višini 1800 evrov namenili za različne programe, ki jih izvajajo v tamkajšnjem društvu. Donacija, katero je obsijalo tudi tisto sonce na nebu, se je zgodila v četrtek, 4. marca 2021, članom društva pa so jo izročili Maja Mazej, vodja prodajnih mest, David Kržan, poslovodja PM Čatež AC – jug, ter Boštjan Mirt, poslovodja PM Brežice-Tovarniška.

Poslovodje devetih prodajnih mest v Posavju Patricija Zupančič, Tadej Čepin, David Kržan, Primož Bogovič, Jože Stanič, Edvard Jankovič, Mojca Kralj, Peter Polovič in Boštjan Mirt so donacijo v okviru akcije Naša energija, skupaj jim je uspelo zbrati kar 1800 evrov, namenili Društvu Sonček Posavje. Zbrana sredstva srčnih Petrolovcev bodo člani društva porabili za programe, ki jih izvajajo, in sicer se bodo sredstva porazdelila na hipoterapijo-terapevtsko jezdenje, nevrofizioterapijo, ples na vozičkih, pohodništvo za gibalno ovirane, refleksoterapije, aktivno preživljanje prostega časa oseb s cerebralno paralizo in ostalimi motnjami v razvoju.

Ob predaji donacije, ki se je zgodila na sončni četrtek, 4. marca 2021, je vodja donacije David Kržan dejal, da je v življenju vsakega posameznika pomembna energija, ki nam vsem skupaj prinaša pozitivne občutke. Donacije na enoti Sonček Posavje v Krškem sta se poleg Kržana udeležila še Maja Mazej, vodja prodajnih mest, in Boštjan Mirt, poslovodja PM Brežice-Tovarniška.  Predstavnica društva Nataša Solman se jim je za donacijo zahvalila z naslednjimi besedami: »Srečni smo, da so se tudi v teh težkih časih spomnili na nas, saj so naši otroci, odrasli s cerebralno paralzo in ostalimi motnjami v razvoju še bolj prikrajšani ravno terapij, saj je bilo vse zmanjšano zaradi epidemije. V našem društvu imamo zelo širok program, ki ga prilagajamo glede na potrebe uporabnikov, glede na to, da so naši člani v večini odvisni od pomoči druge osebe, smo zelo srečni, da jim lahko olajšamo življenje in pripravimo program, ki ga potrebujejo za čim boljše, aktivno in  kvalitetnejše življenje«.

S soncem obsijana donacija Naša energija povezuje

Datum

5.3.2021 0:00

* * *